19 Mayıs Mahallesi Şişli FulyaÖğretmen Haşim Çeken Cad. No: 7/2 +90 212 213 83 43info@dengeortopedi.com.tr

VideolarVideolar

Ottobock E-Mag active uzun yürüme cihazı


Ottobock E Mag Active Elektronik Uzun Yürüme Cihazı; Sadece etkin bir yürüyüş sağlamakla kalmaz, statik destek olarak elektromanyetik duruş kontrol ortezi işini de görür. Ortezin ayracının kilitli olduğunu bilmek hastanın ortezi doğru bir şekilde güvenle kullanması için önemlidir.

Hidrolik Mekanik Eklem Diz Üstü Protez


Salınım fazında, akıllı minyatür hidrolik eklem diz altında sarkaç hareketini kontrol eder. Diz bükme ve kilitleme hareketleri, minyatür hidrolik sistem, sağlanan hareket dirençleri sayesinde yönetilir.

Bilateral Dizaltı Aktif Vakumlu Protez


Aktif Vakum Sistem Dizaltı Protezler yapı itibariyle soket ve güdük arasında kalan havayı bir valf yardımıyla dışarı atarak soket içinde negatif basınç sağlar. Yaklaşık 10 barlık emiş gücüyle soket adeta güdüğe yapışır.

Denge Ortopedi Biyonik El Protezi


Biyonik el protezi fizyolojik ve tasarımsal açıdan son derece ileri seviyededir. Aynı kemik, eklem, kas ve tendonların oluşturduğu, vücut sistemimize benzer olarak gerek sert gerek yumuşak malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

Varis Çorabı Nasıl Giyilir? | Denge Ortopedi


Bu videoda varis çorabının nasıl giyildiği ile ilgili uygulamalı demo video çekilmiştir.

DENGE ORTOPEDİ

Denge Ortopedi Protez ve Ortez yapım, uygulama ve Ayak Sağlığı merkezidir. Sağlık alanındaki çağın gereksinimleri şeklinde takip eden firmamız sağlık sektöründe önemli bir yer tutmaktadır. Protez Ortez, Ayak sağlığı ürünleri, Skolyoz Korseleri ve birçok ürün grubu ile hizmetinizdeyiz.

İletişim

19 Mayıs Mah. Öğretmen Haşim Çeken Cad. İpek Ap. No: 7/2 Şişli Fulya İstanbul Türkiye

info@dengeortopedi.com.tr

0212 213 83 43

0545 942 07 17

Fax: 0212 213 83 45

Çalışma Saatleri
Pazartesi – Cuma 09:00 – 19:00
Cumartesi 09:00 – 16:00

Copyright © 2018 Denge Ortopedi'nin Resmi Web Sitesidir. | Profesyonel Web Tasarım

Call Now Button