19 Mayıs Mahallesi Şişli FulyaÖğretmen Haşim Çeken Cad. No: 7/2 +90 212 213 83 43info@dengeortopedi.com.tr

Össur Power Knee Mikro İşlemcili Diz EklemiÖssur Power Knee Mikro İşlemcili Diz Eklemi

Össur Power Knee Mikro İşlemcili Diz Eklemi

Össur Power Knee Mikro İşlemcili Diz Eklemi; POWER KNEE, Güç duruşu üstünlüğü, aktif hareketlere uygun olması ve stabilizasyonu sağlayarak kaybedilen uzvun kas fonksiyonunun yerini dolduracak şekilde kullanıcıların daha ileri gitmesine olanak sağlayan tek motorlu diz eklemlerindendir. Doğal yürüyüşün getirdiği rahatlığı sağlayacak şekilde eklem bünyesindeki güç motorları ve yapay zekâ ile organize bir şekilde çalışır. Power Knee, kullanıcılara kaliteli bir yaşam yanında uzun, doğal ve güvenli yürüme imkanı doğurur.

Össur Power Knee Mikro İşlemcili Diz Eklemi; Ekstansiyon Güç

Kullanıcılarını dik açılı eğimli yüzeylerde yürümek, otururken ayağa kalkmaya ve merdiven çıkarken de bünyesindeki güç motoru sayesinde dizi düz pozisyona yönlendirmeye yardımcı olur. Aktif salınma hareketi ile de Power Knee, kalça salınımına gerek kalmadan doğal yürüme hareketini sağlamada yardımcı olmaktadır.

Össur Power Knee Mikro İşlemcili Diz Eklemi; Aktif Diz Fleksiyonu

Düz zemin dışında farklı engebeli arazi yapılarında da aktif bükülme özelliği sayesinde takılma ve tökezleme gibi durumlarda güvenliği arttırarak düșmeyi engeller.

Össur Power Knee Mikro İşlemcili Diz Eklemi; Doğal Propriosepsiyonu Taklit Eder

Gelecek adımlarınızı tahmin ederek eklemin hareketlerini ayarlar, yürüyüşü uyumlu hale getirmek optimize etmek için tüm algoritmaları simetrik yürüyüşü sağlamak için kullanır.

DENGE ORTOPEDİ

Denge Ortopedi Protez ve Ortez yapım, uygulama ve Ayak Sağlığı merkezidir. Sağlık alanındaki çağın gereksinimleri şeklinde takip eden firmamız sağlık sektöründe önemli bir yer tutmaktadır. Protez Ortez, Ayak sağlığı ürünleri, Skolyoz Korseleri ve birçok ürün grubu ile hizmetinizdeyiz.

İletişim

19 Mayıs Mah. Öğretmen Haşim Çeken Cad. İpek Ap. No: 7/2 Şişli Fulya İstanbul Türkiye

info@dengeortopedi.com.tr

0212 213 83 43

0545 942 07 17

Fax: 0212 213 83 45

Çalışma Saatleri
Pazartesi – Cuma 09:00 – 19:00
Cumartesi 09:00 – 16:00

Copyright © 2018 Denge Ortopedi'nin Resmi Web Sitesidir. | Profesyonel Web Tasarım

Call Now Button