19 Mayıs Mahallesi Şişli FulyaÖğretmen Haşim Çeken Cad. No: 7/2 +90 212 213 83 43info@dengeortopedi.com.tr

Össur Karbon Ayak ProtezleriÖssur Karbon Ayak Protezleri

Össur Karbon Ayak Protezleri ve Özellikleri

Össur Karbon Ayak Protezleri; Protez uygulamamı nerede yaptırabilirim? Amputasyon sonrası protez uygulamasını Denge Ortopedi Protez Ortez Yapım Uygulama ve Ayak Sağlığı Merkezinde yaptırabilirsiniz. En kaliteli markaları en uygun fiyatlarla size ulaştırırırız. Günün her saati ulaşabileceğiniz uzman ve deneyimli ekibimizle yardımcı olmaya çalışmaktayız. Fiyat listesi ve sormak istedikleriniz için lütfen bize buradan ulaşınız.

Össur Proprio Foot Karbon Ayak Protezi

Össur Proprio Foot Karbon Ayak Protezi ; PROPRIO FOOT, doğal ayak hareketini taklit orta derecede aktif düşük diz altı amputasyon için bir adaptif protez cihazdır. Yerden yüksekliği arttırır. Motorlu ayak bileği ile hareketlerde ve genişleme veya düşme riskini azaltır.

Össur Re-Flex Rotate Karbon Ayak Protezi

Össur Re-Flex Rotate Karbon Ayak Protezi ; Yatay ve dikey rotasyonel şok emilimini gerçekleştiren, yüksek performanslı ve dayanıklılığı ile bir protez ayak parçasıdır. Çok veya orta aktif seviyesindeki kullanıcılar için doğru bir ayak seçimidir.

Össur Re-Flex Shock Karbon Ayak Protezi

Össur Re-Flex Shock Karbon Ayak Protezi; Aktif protez kullanıcıları için büyük bir enerji dönüş ve üstün şok emilimi sağlayan, en iyi dikey darbe emilimi sunmaktadır. Her türlü ayak kullanıcıları dinamik enerji dönüşümü sağlar.

Össur Elation Karbon Ayak Protezi

Össur Elation Karbon Ayak Protezi; fonksiyonel ve aynı zamanda topuk yüksekliğinin ayarlanabilir olması Össur ELATION ayak protezini farklı kılar. Oldukça esnek, enerji geri dönüşümlü destekli ve akıcı bir yürüyüş sağlar. Aynı zamanda ayak bileğinin açısını basit bir buton yardımıyla tek tuşa basarak ayarlayabilmenize sağlar.

DENGE ORTOPEDİ

Denge Ortopedi Protez ve Ortez yapım, uygulama ve Ayak Sağlığı merkezidir. Sağlık alanındaki çağın gereksinimleri şeklinde takip eden firmamız sağlık sektöründe önemli bir yer tutmaktadır. Protez Ortez, Ayak sağlığı ürünleri, Skolyoz Korseleri ve birçok ürün grubu ile hizmetinizdeyiz.

İletişim

19 Mayıs Mah. Öğretmen Haşim Çeken Cad. İpek Ap. No: 7/2 Şişli Fulya İstanbul Türkiye

info@dengeortopedi.com.tr

0212 213 83 43

0545 942 07 17

Fax: 0212 213 83 45

Çalışma Saatleri
Pazartesi – Cuma 09:00 – 19:00
Cumartesi 09:00 – 16:00

Copyright © 2018 Denge Ortopedi'nin Resmi Web Sitesidir. | Profesyonel Web Tasarım

Call Now Button