19 Mayıs Mahallesi Şişli FulyaÖğretmen Haşim Çeken Cad. No: 7/2 +90 212 213 83 43info@dengeortopedi.com.tr

Dirsek Altı El ve Kol ProtezleriDirsek Altı El ve Kol Protezleri


Ottobock Michelangelo Biyonik El

Ottobock Michelangelo Biyonik El; Başparmağı elektronik olarak pozisyon değiştirebilecek şekilde üretilen biyonik ele verilen isimdir. Ottobock Michelangelo biyonik eli en ileri teknoloji ile üretilmiştir. Oldukça doğal bir tasarıma sahiptir.


İnceleyin

BeBionic 3 El Protezi

BeBionic 3 El Protezi; dayanıklılık, performans ve kolay kullanım ilkelerine yönelik üretilmiştir. Rakipsiz tasarıma sahip bu protez, pek çok işlevin birleşimiyle ortaya çıkmıştır.


İnceleyin

İ-Limb Ultra Revolation El Protezi

İ-Limb Ultra Revolation El Protezi; kullanıcıları akıllı telefon aracılığıyla, 24 kavrama şeklinden herhangi birini seçme avantajı sağlıyor. Eli ayrıca kaslardan gelen sinyaller ile çalıştırmayı da mümkün kılıyor.


İnceleyin

İ – Limp Ultra El Protezi

İ – Limp Ultra El Protezi; klasik el protezlerinin ötesinde bazı ilave özellikler sağlayan çok artikülasyonlu bir cihazdır. Durma algılama özelliği ve parmaklardaki motor sistemi nesnelerin hassas bir şekilde kavranmasına yardımcı olur.


İnceleyin

MYO Elektronik Kanallı Kol Protezi

Myo elektronik kol protezleri bir motor, pil ve kullanıcının kas hareketleri sayesinde; elin açılma, kapanma ve bilekten dönme hareketini yapmayı sağlar.


İnceleyin

Mekanik Kol Protezi

Mekanik Kol Protezi; Omuz ya da dirsek hareketiyle elin açılıp kapatılması sağlanır, protezi oluşturan tüm parçalar tekrardan ayrılabilir şekilde monte edilir. Herhangi bir problemde ya da değişiklik durumunda protez parçaları kolayca değiştirilebilir.


İnceleyin

DENGE ORTOPEDİ

Denge Ortopedi Protez ve Ortez yapım, uygulama ve Ayak Sağlığı merkezidir. Sağlık alanındaki çağın gereksinimleri şeklinde takip eden firmamız sağlık sektöründe önemli bir yer tutmaktadır. Protez Ortez, Ayak sağlığı ürünleri, Skolyoz Korseleri ve birçok ürün grubu ile hizmetinizdeyiz.

İletişim

19 Mayıs Mah. Öğretmen Haşim Çeken Cad. İpek Ap. No: 7/2 Şişli Fulya İstanbul Türkiye

info@dengeortopedi.com.tr

0212 213 83 43

0545 942 07 17

Fax: 0212 213 83 45

Çalışma Saatleri
Pazartesi – Cuma 09:00 – 19:00
Cumartesi 09:00 – 16:00

Copyright © 2018 Denge Ortopedi'nin Resmi Web Sitesidir. | Profesyonel Web Tasarım

Call Now Button