19 Mayıs Mahallesi Şişli FulyaÖğretmen Haşim Çeken Cad. No: 7/2 +90 212 213 83 43info@dengeortopedi.com.tr

Ottobock Karbon Ayak ProtezleriOttobock Karbon Ayak Protezleri

Ottobock Karbon Ayak Protezleri

Ottobock Karbon Ayak Protezleri; Protez uygulamamı nerede yaptırabilirim? Amputasyon sonrası protez uygulamasını Denge Ortopedi Protez Ortez Yapım Uygulama ve Ayak Sağlığı Merkezinde yaptırabilirsiniz. En kaliteli markaları en uygun fiyatlarla size ulaştırırırız. Günün her saati ulaşabileceğiniz uzman ve deneyimli ekibimizle yardımcı olmaya çalışmaktayız. Fiyat listesi ve sormak istedikleriniz için lütfen bize buradan ulaşınız.

Ottobock Axtion Karbon Ayak Protezi

Ottobock Axtion Karbon Ayak Protezi ; Axtion® enerji geri dönüşünü azaltmadan güçlü bir adım için yumuşatır bir topuk etkisi sağlar. Ayak sistemi, yüksek etkinlik düzeyindeki hastalar için uygundur.

Ottobock C-WALK Karbon Ayak Protezi

Ottobock C-WALK Karbon Ayak Protezi; ‘C’ şeklinde dizayn edilmiş olması sebebi ile C-WALK ismini almış, karbon fiber yapısı ile her yöne hareketli karbon ayaklar sınıfındadır. Yürümenin her anında kullanıcılarının her harekete en üst derecede uyum sağlamasının ötesinde, içinde enerji depolayarak da yürüyüşünüze yardımcı olmaktadır

Ottobock 1M10 Adjust Foot Karbon Ayak Protezi

Ottobock 1M10 Adjust Foot Karbon Ayak Protezi; Kullanıcıların bireysel ihtiyaçlarına kolaylıkla adapte edilebilir özelliği olan karbon fiber ayak protezidir. Otto Bock tarafından yapılan inceleme çalışmasında kullanıcılar yürürken daha az enerji kullandıklarından dolayı memnuniyetlerini dile getirmişlerdir.

Ottobock 1C60 Triton Karbon Ayak Protezi

Ottobock 1C60 Triton Karbon Ayak Protezi; 1C60 Triton yüksek yük altında bile mükemmel işlevsellik sunuyor. Üst düzey aktivite ve hareket seviyelerine uygun karbon fiber ayak modelidir. 1C60 Triton, 3 noktalı yay yapısı sayesinde enerji depolama ve enerji geri dönüşümü imkanı sunmaktadır. Karbon ön kısım, yüksek performanslı polimer materyali ve iki parçalı karbon topuk kısmı ile mükemmel bir fonksiyon kombinasyonu ve enerji geri dönüşümü sağlar.

Ottobock 1C62 Triton Harmony Karbon Ayak Protezi

Ottobock 1C62 Triton Harmony Karbon Ayak Protezi; 1C60 Triton Harmony karbon ayaktaki olağanüstü işlevselliği Harmony P3 birleşimi ile oluşmuştur. Dinamik esnekliğini 1C60 dan almıştır ve hassiyeti arttırılmıştır. Kompakt bir tasarıma sahiptir.

Ottobock 1E90 Sprinter Koşu Karbon Ayak Protezi

Ottobock 1E90 Sprinter Koşu Karbon Ayak Protezi; Ottobock, kendi özel gereksinimlerinizi karşılamak için tasarlanmış uluslararası ve Paralimpik yarışmaları ile kendini kanıtlamış bir karbon sporcu ayağı geliştirdi. 1E90 Sprinter, düşük ağırlığı ile kendisini farklı ayarlar ve Transfemoral olarak transtibial amputasyon uygundur. Karbonlu yay kontur sayesinde yüksek performans verir.

DENGE ORTOPEDİ

Denge Ortopedi Protez ve Ortez yapım, uygulama ve Ayak Sağlığı merkezidir. Sağlık alanındaki çağın gereksinimleri şeklinde takip eden firmamız sağlık sektöründe önemli bir yer tutmaktadır. Protez Ortez, Ayak sağlığı ürünleri, Skolyoz Korseleri ve birçok ürün grubu ile hizmetinizdeyiz.

İletişim

19 Mayıs Mah. Öğretmen Haşim Çeken Cad. İpek Ap. No: 7/2 Şişli Fulya İstanbul Türkiye

info@dengeortopedi.com.tr

0212 213 83 43

0545 942 07 17

Fax: 0212 213 83 45

Çalışma Saatleri
Pazartesi – Cuma 09:00 – 19:00
Cumartesi 09:00 – 16:00

Copyright © 2018 Denge Ortopedi'nin Resmi Web Sitesidir. | Profesyonel Web Tasarım

Call Now Button