19 Mayıs Mahallesi Şişli FulyaÖğretmen Haşim Çeken Cad. No: 7/2 +90 212 213 83 43info@dengeortopedi.com.tr

Mikro İşlemcili Diz Eklemi ProtezleriSportif Sporcu Protezleri


Mikro İşlemcili Diz Eklemi Protezleri

Denge Ortopedi Protez Ortez yapım uygulama ve ayak sağlığı merkezi; en son teknolojik mikroişlemci protez dizlikleri hizmetinize sunar. Her adım ve istikrarı tehlikeye atmadan, daha kolay günlük yaşam görevleri yardımcı özelliklerine sahiptir. Mikro İşlemcili diz eklemleri, yapay zeka temelinde tasarlanmış ürünlerdir. Kendi sınıfının en iyi kişiye uyarlanabilir çözümü iken, aynı zamanda kullanımı ve kontrolü şaşırtıcı düzeyde kolaydır.Össur Power Knee Mikro İşlemcili Diz Eklemi

Össur Power Knee Mikro İşlemcili Diz Eklemi; Kullanıcılarını dik açılı eğimli yüzeylerde yürüme, otururken ayağa kalkma ve merdiven çıkarken de bünyesindeki güç motoru sayesinde dizi düz pozisyona yönlendirme görevlerine yardımcı olur. Aktif salınma hareketi ile de Power Knee, kalça salınımına gerek kalmadan doğal yürüme hareketini sağlamada yardımcı olmaktadır.


İnceleyin


Genium Bionic Leg Diz Eklemi

Genium Bionic Leg Mikro İşlemcili Diz Eklemi; hareketlerinizi öngören ve doğal bir bacağın yapabileceği işlevi hemen hemen yerine getirebilmek için adapte olmuş dünyanın ilk tam mikro işlemci kontrollü dizi eklemidir. Sizin yapacağınız hareketin üzerine odağınızı sağlar. Çok yönlü hareket özelliği, doğal yapısı, kullanıcısının yürüyüşünü en uygun hale getirmekte ve aktivitelerinde güven sağlamaktadır. Kişiye normal bir protezle yapılamayacak eylemleri yapabilme imkanı tanır.


İnceleyin


Össur RHEO Knee Mikro İşlemcili Diz Eklemi

Össur RHEO Knee Mikro İşlemcili Diz Eklemi; dünyanın ilk yapay zeka temelinde tasarlanmış mikro işlemcili diz eklemidir. Kendi sınıfının en iyi kişiye uyarlanabilir çözümü iken aynı zamanda kullanımı ve kontrolü şaşırtıcı düzeyde kolaydır.


İnceleyin

Ottobock C Leg Mikro İşlemcili Diz Eklemi

Mikro işlemci ile kontrol sağlayan bu bacak protez sistemi, özellikle sınırlı hareket kabiliyeti olan transfemoral amputelerin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmiştir.


İnceleyin

Plie 2.0 MPC Diz Eklemi

Plie 2.0 MPC Diz Eklemi; dünyanın en uyumlu MPC diz eklemidir. Kullanıcının daha doğal bir hareketlilik deneyimi sağlaması için Freedom Innovations mikro işlemci kontrollü salınım ve duruşa sahip yeni Plie 2.0′da performans kriterlerini belirleyebilmek amacıyla biyolojik normları inceledi. Yüksek performanslı işlem yeteneğinin ve en yeni hidrolik sisteminin entegre edilmesiyle dünyada gelmiş geçmiş en uyumlu Mikro İşlemci Kontrollü Diz olan Plie 2.0 geliştirildi.


İnceleyin

Nabtesco Hybrid Knee Mikro İşlemcili Diz Eklemi

MRS Sistem destekli Hybrid Knee diz eklemi, hybrid knee Nabtesco mikro işlemcili hidrolik pnömatik ünite ile duruş fazı salınım, yüksek konforda ve kalitede yürüyüş gerçekleştirir.


İnceleyin

DENGE ORTOPEDİ

Denge Ortopedi Protez ve Ortez yapım, uygulama ve Ayak Sağlığı merkezidir. Sağlık alanındaki çağın gereksinimleri şeklinde takip eden firmamız sağlık sektöründe önemli bir yer tutmaktadır. Protez Ortez, Ayak sağlığı ürünleri, Skolyoz Korseleri ve birçok ürün grubu ile hizmetinizdeyiz.

İletişim

19 Mayıs Mah. Öğretmen Haşim Çeken Cad. İpek Ap. No: 7/2 Şişli Fulya İstanbul Türkiye

info@dengeortopedi.com.tr

0212 213 83 43

0545 942 07 17

Fax: 0212 213 83 45

Çalışma Saatleri
Pazartesi – Cuma 09:00 – 19:00
Cumartesi 09:00 – 16:00

Copyright © 2018 Denge Ortopedi'nin Resmi Web Sitesidir. | Profesyonel Web Tasarım

Call Now Button