19 Mayıs Mahallesi Şişli FulyaÖğretmen Haşim Çeken Cad. No: 7/2 +90 212 213 83 43info@dengeortopedi.com.tr

Genium Bionic Leg Mikro İşlemcili Diz EklemiGenium Bionic Leg Mikro İşlemcili Diz Eklemi

Genium Bionic Leg Mikro İşlemcili Diz Eklemi

Genium Bionic Leg Mikro İşlemcili Diz Eklemi; hareketlerinizi ÖNGÖREN ve doğal bir bacağın yapabileceği işlevi hemen hemen yerine getirebilmek için adapte olmuş dünyanın ilk tam mikro işlemci kontrollü dizi eklemidir. Sizin yapacağınız hareketinizin üzerine odaklanmanızı sağlayarak protezinize odaklanmanızı kaldırır. Çok yönlü hareket özelliği, doğal yapısı, kullanıcısının yürüyüşünü en uygun hale getirmekte ve aktivitelerinde güven verir, normal bir protezle yapılamayacak eylemleri yapabilme imkanı tanır. Son yıllarda yapılan araştırma geliştirme sonuçlarında Genium Bionic diz, en gelişmiş algılama ve kontrol teknolojileri ile denge çarkı ve ivme ölçeri birleştirmiş olduğudur. Protez ile ilk kez kullanılan Genium denge çarkı teknolojisi ivme ölçerin eklem hızını hesapladığı zamanlarda eklemin açısıyla ilgili üç boyutlu bilgileri toplar. Genium Bionic de bulunan 4 farklı özellikteki sensör, mikro işlemciye diğer hiçbir dizde olmayan bilgi veri akışı sağlar ve bu da hareketin her anında mutlak kontrol doğurur. Gelişmiş idare sistemi sağlayan bu mikro işlemcilerdir. Genium ayrıca değişen hıza, adıma ve yöne çok kolay adapte olabilir. Onun değişken hareketi vücudun önünde hızlı hareket etmesini ve hatta bükülme hareketini bile yapabilmesini olanak sağlar. Diğer protez sistemlerinin aksine Genium Bionic, kullanıcılarına engellerin etrafından yürüyüp geçmek yerine engellerin üstüne basıp geçebilme imkanı verir.

Genium Bionic Leg Mikro İşlemcili Diz Eklemi Özellikleri

  • Suya dayanıklı ve su geçirmez
  • Kullanıcılarına 3-D özelliği ile algılama ve tepki verme olanağı veren Wii oyun sistemlerine de izin veren ivme ölçer ve denge çarklarını birleştiren aynı teknolojiye sahip
  • 5 gün batarya ömrü
  • Engelleri kolayca geçebilme imkanı, merdivenleri çıkabilme, geri gidebilme ve bacağı farklı yönlere hareket ettirebilme özelliği.

DENGE ORTOPEDİ

Denge Ortopedi Protez ve Ortez yapım, uygulama ve Ayak Sağlığı merkezidir. Sağlık alanındaki çağın gereksinimleri şeklinde takip eden firmamız sağlık sektöründe önemli bir yer tutmaktadır. Protez Ortez, Ayak sağlığı ürünleri, Skolyoz Korseleri ve birçok ürün grubu ile hizmetinizdeyiz.

İletişim

19 Mayıs Mah. Öğretmen Haşim Çeken Cad. İpek Ap. No: 7/2 Şişli Fulya İstanbul Türkiye

info@dengeortopedi.com.tr

0212 213 83 43

0545 942 07 17

Fax: 0212 213 83 45

Çalışma Saatleri
Pazartesi – Cuma 09:00 – 19:00
Cumartesi 09:00 – 16:00

Copyright © 2018 Denge Ortopedi'nin Resmi Web Sitesidir. | Profesyonel Web Tasarım

Call Now Button