19 Mayıs Mahallesi Şişli FulyaÖğretmen Haşim Çeken Cad. No: 7/2 +90 212 213 83 43info@dengeortopedi.com.tr

Diz Üstü Bacak ProtezleriDiz Üstü Bacak Protezleri


Diz Üstü Modüler Protez

Diz üstü protez sistemleri, modüler ve klasik olarak ikiye ayrılmaktadır. Klasik protezlerin eski kullanıcılar dışında pek tercih edilmediği söylenebilir. Modüler protezler soket, diz eklemi, modüler birleştirme parçaları ve ayak parçasından oluşur.


İNCELEYİN

Mikro İşlemcili Diz Eklemi Protezleri

Mikro işlemcili protez istikrarı tehlikeye atmadan daha kolay günlük yaşam görevleri yapma özelliğine sahiptir. Mikro işlemcili diz eklemleri, yapay zeka temelinde tasarlanmış ürünlerdir. Kendi sınıfının en iyi kişiye uyarlanabilir çözümü iken aynı zamanda kullanımı ve kontrolü şaşırtıcı düzeyde kolaydır.


İNCELEYİN

Hidrolik Pnömatik Diz Eklemleri

Diz ekleminin yapısı adından da anlaşılacağı gibi hidrolik pnömatik sistem çalışma esasına dayanır. Aktif kullanıcılar, hidrolik ve pnömatik sistemler ile kombine edilmiş, hareketlere yardımcı olan ve bazı özellikleriyle mikro işlemcili diz eklemlerine benzeyen fonksiyonel ürünlerdir.


İNCELEYİN

Mekanik Diz Eklemleri

Mekanik Diz Eklemleri; bir elektronik ünite bulundurmayan, farklı kullanıcılara hitap etme bakımından farklı fonksiyon ünitelerine sahip protez diz eklemlerine verilen isimdir.


İNCELEYİN

Silikon Liner Protez

Silikon linerler ya da bir başka deyişle silikon çoraplar,materyali poliüretan veya tekstilli-tekstilsiz silikon olan, güdüğün üzerine giyilen, protezin bacağın üzerinde tutunmasını ve sert soketin güdük üzerinde yapacağı baskıları yumuşatıcı ürünlerdir.


İNCELEYİN

DENGE ORTOPEDİ

Denge Ortopedi Protez ve Ortez yapım, uygulama ve Ayak Sağlığı merkezidir. Sağlık alanındaki çağın gereksinimleri şeklinde takip eden firmamız sağlık sektöründe önemli bir yer tutmaktadır. Protez Ortez, Ayak sağlığı ürünleri, Skolyoz Korseleri ve birçok ürün grubu ile hizmetinizdeyiz.

İletişim

19 Mayıs Mah. Öğretmen Haşim Çeken Cad. İpek Ap. No: 7/2 Şişli Fulya İstanbul Türkiye

info@dengeortopedi.com.tr

0212 213 83 43

0545 942 07 17

Fax: 0212 213 83 45

Çalışma Saatleri
Pazartesi – Cuma 09:00 – 19:00
Cumartesi 09:00 – 16:00

Copyright © 2018 Denge Ortopedi'nin Resmi Web Sitesidir. | Profesyonel Web Tasarım

Call Now Button