19 Mayıs Mahallesi Şişli FulyaÖğretmen Haşim Çeken Cad. No: 7/2 +90 212 213 83 43info@dengeortopedi.com.tr

NK-6 Symphony Diz EklemiNK-6 Symphony Diz Eklemi

Hidrolik Eklemler

NK-6 Symphony Diz Eklemi; titanyum gövde yapısına sahiptir. Geometrik kilitleme mekanizması vardır. Ayarlanabilir duruş fazı esnekliğine sahiptir(10 0 – 15 0).Bu özellik protezde diz eklemi stabilitesini arttırır ve bacağa, kalçaya, omurgalara binen yükü büyük miktarda azaltır.Bu şekilde yürümede protez bacak, sağlıklı bacağa çok yakın bir yürüyüş sergiler.

 Yer tepki kuvveti algılayıcı MRS sistemi vardır. Bu sistem sayesinde hasta salınım fazına oldukça rahat bir geçiş sağlar. Bu sistem duruş fazında da hastaya yüksek düzeyde güvenlik sağlar. Salınım fazı hidrolik olarak kontrol edilir. Symphony hasta güvenliği için geometrik kilitleme sistemine sahip dünyadaki tek eklemdir. Eklem aynı zamanda topuk vuruşundaki duruş fazı esnekliği ile şoku emici özelliği sahiptir. El ile kilitleme özelliği vardır. Bu özellik hastaya istediği herhangi bir durumda eklemi kilitlemesini sağlar. Yeni jenerasyon kompakt hidrolik silindir, farklı yürüme koşullarında hastaya son derece yüksek konfor sağlar. Hidrolik silindirin ve 6 barlı mekanizmanın birleştirilmiş tasarımı ile Symphony yüksek emniyetli duruş fazını oluşturur. Duruş fazından salınım fazına geçişteki uyum ve konfor yüksek seviyededir. NK-6 Symphony Diz Eklemi ile salınım fazı fleksiyon ve ekstansiyon dirençleri, istenilen düzeyde ayarlanabilir. Symphony hastaya yavaş, normal ve hızlı yürüme imkanı sağlar.

DENGE ORTOPEDİ

Denge Ortopedi Protez ve Ortez yapım, uygulama ve Ayak Sağlığı merkezidir. Sağlık alanındaki çağın gereksinimleri şeklinde takip eden firmamız sağlık sektöründe önemli bir yer tutmaktadır. Protez Ortez, Ayak sağlığı ürünleri, Skolyoz Korseleri ve birçok ürün grubu ile hizmetinizdeyiz.

İletişim

19 Mayıs Mah. Öğretmen Haşim Çeken Cad. İpek Ap. No: 7/2 Şişli Fulya İstanbul Türkiye

info@dengeortopedi.com.tr

0212 213 83 43

0545 942 07 17

Fax: 0212 213 83 45

Çalışma Saatleri
Pazartesi – Cuma 09:00 – 19:00
Cumartesi 09:00 – 16:00

Copyright © 2018 Denge Ortopedi'nin Resmi Web Sitesidir. | Profesyonel Web Tasarım

Call Now Button