19 Mayıs Mahallesi Şişli FulyaÖğretmen Haşim Çeken Cad. No: 7/2 +90 212 213 83 43info@dengeortopedi.com.tr

Sportif Sporcu ProtezleriSportif Sporcu Protezleri


Sporcular için Protezler

Spor yapmak isteyen veya mesleği bu olan protez kullanıcılarının sportif aktivitelerinde kullandıkları en son teknolojik materyallerdir.

En kaliteli markaları en uygun fiyatlarla size ulaştırmak için uğraşmaktayız. Günün her saati ulaşabileceğiniz uzman ekibimizle, elimizden geldiğince sorunlarınıza yardımcı olmaya çalışmaktayız. Fiyat listesi ve sormak istedikleriniz için lütfen bize buradan ulaşınız.Össur Cheetah Xplore Koşu Ayağı

Össur Cheetah Xplore; dünyanın en hızlı koşu ayağıdır. Optimum kısa mesafede sprint ayaklarda, dünya rekoru sahibidir. Hızlı ve kısa mesafeli sprintler için tasarlanmıştır.


İnceleyin


Endolite BladeXT Koşu Ayağı

Şık görünümü Endolite BladeXT koşu ayağını, diğerlerinden ​​bir adım öne çıkarır. Sert ve yeni aktiviteler konusunda tekrardan düşünmenizi sağlayacak bu koşu ayağında, yavaşlama ve hızlanma özellikleri kontrol edilebilir.


İnceleyin


Össur Flex Sprint

Össur Flex Sprint; kısa mesafeli hız koşuları yapan, aktif kullanıcılar için tasarlanmıştır. Özellikle diz üstü amputeler için, yüksek enerji geri dönüşümü avantajı sağlamaktadır.


İnceleyin

Ottobock 3S80 Sporcu Diz Eklemi

Ottobock 3S80 Sporcu Diz Eklemi ; mükemmel kombinasyondan oluşur. Güçlü performanslı spor diz ekleminin rotasyon hidroliği, koşu sporlarına uygun hale getirilmiştir. Salınım fazında belirgin absorbsiyon sağlar, böylelikle adım sıklığına hükmedilebilir.


İnceleyin

DENGE ORTOPEDİ

Denge Ortopedi Protez ve Ortez yapım, uygulama ve Ayak Sağlığı merkezidir. Sağlık alanındaki çağın gereksinimleri şeklinde takip eden firmamız sağlık sektöründe önemli bir yer tutmaktadır. Protez Ortez, Ayak sağlığı ürünleri, Skolyoz Korseleri ve birçok ürün grubu ile hizmetinizdeyiz.

İletişim

19 Mayıs Mah. Öğretmen Haşim Çeken Cad. İpek Ap. No: 7/2 Şişli Fulya İstanbul Türkiye

info@dengeortopedi.com.tr

0212 213 83 43

0545 942 07 17

Fax: 0212 213 83 45

Çalışma Saatleri
Pazartesi – Cuma 09:00 – 19:00
Cumartesi 09:00 – 16:00

Copyright © 2018 Denge Ortopedi'nin Resmi Web Sitesidir. | Profesyonel Web Tasarım

Call Now Button