19 Mayıs Mahallesi Şişli FulyaÖğretmen Haşim Çeken Cad. No: 7/2 +90 212 213 83 43info@dengeortopedi.com.tr

Össur Iceross Seal-In X5 Silikon LinerÖssur Iceross Seal-In X5 Silikon Liner

Össur Iceross Seal-In X5 Silikon Liner

Össur Iceross Seal-In X5 Silikon Liner; En kaliteli markaları en uygun fiyatlarla size ulaştırmak için uğraşmaktayız. Günün her saati ulaşabileceğiniz uzman ekibimizle, elimizden geldiğince sorunlarınıza yardımcı olmaya çalışmaktayız. Fiyat listesi ve sormak istedikleriniz için lütfen bize buradan ulaşınız.

Össur Iceross Seal-In X5 Silikon Liner

Össur Iceross Seal-In X5 Silikon Liner; Protez soketin güdüğe tutunumu, konfor ve güvenlik için çok önemli bir faktördür. Etkili bir tutunma ama aynı zamanda da yüksek bir soket konforu Iceross Seal-In X5 ‘in en temel özelliğidir. Iceross Seal-In X5 in en büyük özelliği silikon liner sokete adeta kendini mühürlemesidir. X5 olarak adlandırılan beş halka, her adım atışta soket içindeki havanın dışarıya atılmasını sağlar. Silikon liner ve halkalar güdük ve soket formlarına göre dizayn edilmiştir. Dolayısıyla silikon liner ve oluşan soket içi basınç, basıncın güdüğün her tarafına eşit olarak dağıtılmasını sağlar,rahatsız edici bölgesel baskıların önüne geçer. Iceross silikon linerler yumuşak dokuyu kontrol altına alır, gerginlik ve pistoning hareketini azaltır, sirkülasyona yardımcı olur ve konfor sağlar. Iceross linerler değişik hayat tarzlarına ve farklı güdük şekillerine göre farklı süspansiyon sistemleri sunar. Üstün nitelikli bir süspansiyon sistemi olan Iceross silikon kılıflar rahatlık ve performansın temelini oluşturur.

DENGE ORTOPEDİ

Denge Ortopedi Protez ve Ortez yapım, uygulama ve Ayak Sağlığı merkezidir. Sağlık alanındaki çağın gereksinimleri şeklinde takip eden firmamız sağlık sektöründe önemli bir yer tutmaktadır. Protez Ortez, Ayak sağlığı ürünleri, Skolyoz Korseleri ve birçok ürün grubu ile hizmetinizdeyiz.

İletişim

19 Mayıs Mah. Öğretmen Haşim Çeken Cad. İpek Ap. No: 7/2 Şişli Fulya İstanbul Türkiye

info@dengeortopedi.com.tr

0212 213 83 43

0545 942 07 17

Fax: 0212 213 83 45

Çalışma Saatleri
Pazartesi – Cuma 09:00 – 19:00
Cumartesi 09:00 – 16:00

Copyright © 2018 Denge Ortopedi'nin Resmi Web Sitesidir. | Profesyonel Web Tasarım

Call Now Button