19 Mayıs Mahallesi Şişli FulyaÖğretmen Haşim Çeken Cad. No: 7/2 +90 212 213 83 43info@dengeortopedi.com.tr

Protez Kol Nedir? Protez Kol Çeşitleri Nelerdir?

Protez Kol Nedir? Protez Kol Çeşitleri Nelerdir?

8 Şubat 2019 by maksimumweb.com0
kol-protezi1.jpg

Protez kol, doğuştan ya da sonradan birtakım hastalıklar, iş kazaları, trafik kazaları sonucunda ortaya çıkan ampütasyon durumlarında kullanılan kol işlevini yerine getiren yapay uzuvdur. Dirsek altı kol protezleri ve dirsek üstü kol protezleri olmak üzere ikiye ayrılan kol protezleri kişinin daha konforlu bir yaşama sahip olmasında önemli bir rol oynamaktadır Bunun yanında el protezi çeşitleri de ihtiyaçlara cevap vererek avantajlar sağlamaktadır.  Günlük hayatta kısıtlamaları ortadan kaldırarak birçok aktivite ve işin yapılması sağlayabilen el ve kol protezleri gelişen teknolojiyle birlikte daha kaliteli ve işlevsel olarak üretilmekte ve verdiği olumlu sonuçlar nedeniyle tercih edilmektedir.

Denge ortopedi olarak el ve kol protezi teknolojisini yakından takip ediyoruz.  Kişiye özel el ve kol protezi uygulamalarımızla daha rahat, daha konforlu, sağlıklı ve mutlu bir yaşama sahip olmanız için daha çok çalışıyoruz. En ileri teknolojinin kullanıldığı dirsek altı el ve kol protezleri, dirsek üstü kol protezleri ve çeşitleri hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


DENGE ORTOPEDİ

Denge Ortopedi Protez ve Ortez yapım, uygulama ve Ayak Sağlığı merkezidir. Sağlık alanındaki çağın gereksinimleri şeklinde takip eden firmamız sağlık sektöründe önemli bir yer tutmaktadır. Protez Ortez, Ayak sağlığı ürünleri, Skolyoz Korseleri ve birçok ürün grubu ile hizmetinizdeyiz.

İletişim

19 Mayıs Mah. Öğretmen Haşim Çeken Cad. İpek Ap. No: 7/2 Şişli Fulya İstanbul Türkiye

info@dengeortopedi.com.tr

0212 213 83 43

0545 942 07 17

Fax: 0212 213 83 45

Çalışma Saatleri
Pazartesi – Cuma 09:00 – 19:00
Cumartesi 09:00 – 16:00

Copyright © 2018 Denge Ortopedi'nin Resmi Web Sitesidir. | Profesyonel Web Tasarım

Call Now Button