19 Mayıs Mahallesi Şişli FulyaÖğretmen Haşim Çeken Cad. No: 7/2 +90 212 213 83 43info@dengeortopedi.com.tr

Tekerlekli Sandalye Çeşitleri

Tekerlekli Sandalye Çeşitleri

11 Mart 2019 by maksimumweb.com0
tekerlekli-sandalye-cesitleri.jpg

Tekerlekli sandalye, birtakım hastalıklar sonucunda ya da bazı kaza, travma gibi durumlara bağlı olarak ortaya çıkan durumlarda kullanılan yürüyemeyecek durumda olan hastanın hareketindeki kısıtlamaları ortadan kaldıran özel sandalyelerdir. Hasta sandalyesi, engelli sandalyesi olarak bilinen bu tekerlekli sandalyeler hastalara günlük yaşantıdaki zorlukları kolaylaştırmakta ve konfor sağlayarak daha kaliteli bir yaşam imkanı sunmaktadır.

Tekerlekli Sandalye Çeşitleri

Tekerlekli sandalye çeşitleri hastanın durumu ve ihtiyacına göre manuel tekerlekli sandalye, hafif tekerlekli sandalye, akülü tekerlekli sandalye, spor tekerlekli sandalyeleri şeklinde değişiklik gösterebilmektedir. Bunun yanında katlanabilen tekerlekli sandalyeler, ayakta durma sehpaları en yeni teknoloji ile üretilerek kullanımınıza sunulmaktadır. Tekerlekli sandalye seçiminde en önemli husus uzman hekim kontrolü, gerekli test ve değerlendirmelerin yapılmasının ardından hastanın durumuna en uygun tekerlekli sandalyenin belirlenmesidir.

Tekerlekli Sandalye Fiyatları

Tekerlekli sandalye fiyatları ve tekerlekli sandalye modelleri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


DENGE ORTOPEDİ

Denge Ortopedi Protez ve Ortez yapım, uygulama ve Ayak Sağlığı merkezidir. Sağlık alanındaki çağın gereksinimleri şeklinde takip eden firmamız sağlık sektöründe önemli bir yer tutmaktadır. Protez Ortez, Ayak sağlığı ürünleri, Skolyoz Korseleri ve birçok ürün grubu ile hizmetinizdeyiz.

İletişim

19 Mayıs Mah. Öğretmen Haşim Çeken Cad. İpek Ap. No: 7/2 Şişli Fulya İstanbul Türkiye

info@dengeortopedi.com.tr

0212 213 83 43

0545 942 07 17

Fax: 0212 213 83 45

Çalışma Saatleri
Pazartesi – Cuma 09:00 – 19:00
Cumartesi 09:00 – 16:00

Copyright © 2018 Denge Ortopedi'nin Resmi Web Sitesidir. | Profesyonel Web Tasarım

Call Now Button