19 Mayıs Mahallesi Şişli FulyaÖğretmen Haşim Çeken Cad. No: 7/2 +90 212 213 83 43info@dengeortopedi.com.tr

Ottobock Harmony Vakumlu Sistem Diz Altı ProtezOttobock Harmony Vakumlu Sistem Diz Altı Protez

Ottobock Harmony Vakumlu Sistem Diz Altı Protez

Ottobock Harmony Vakumlu Sistem Diz Altı Protez; Harmony® sistemi alışılagelmiş diz altı protez sistemlerinden tamamen farklıdır, bu protez sistemi üretilirken tamamen problemli, güdük şekli bozuk, kan dolaşımı az, güdüğünde kapanmayan yarası olan ve mevcut protez sistemleri ile problem yaşayan protez kullanıcılarına hitap etmektedir. Harmony vakumlu soket sistemi siparişe göre özel üretilen liner sayesinde en zor güdük şekillerinde uygulanmaktadır.

Ottobock Harmony Vakumlu Sistem Diz Altı Protez Özellikleri

  • Harmony® sistemi soket içindeki havayı etkili şekilde azaltır.
  • Güdük volümünü stabilize eder, ve kan dolaşımı iyileşir. Bu sayede güdük üzerinde bulunan ve uzun süredir kapanmayan yaralar kısa sürede tedavi edilmiş olur.
  • Entegre edilmiş amortisör ve torsiyon fonksiyonu sayesinde sistemi; kişi kendi dinamiğine ve vücut ağırlığına göre uyarlayabilir.
  • Gün içerisinde daha fazla güven ve konfor hissi.
  • Sistem atılan her adımla etkinleşir ve belirlenen bir alan içerisinde ihtiyaç duyulan vakumu ayarlar.
  • Harmony® sistemle güdük hacmi kontrol edilir böylece kullanıcı gün içinde protezine çorap ilavesi veya eksiltmesi yapmaz.
  • Harmony® sistemi kullanan bir hasta vakumu yer çekimi gibi algıladığını söyleyerek otomobil kullanırken gaz pedalını hissettiğini ifade etmektedir.Attığı her adımı hisseden kullanıcı yürürken zemini kontrol etmeyi bıraktığı için günlük yaşamındaki güven duygusunu artırır.

DENGE ORTOPEDİ

Denge Ortopedi Protez ve Ortez yapım, uygulama ve Ayak Sağlığı merkezidir. Sağlık alanındaki çağın gereksinimleri şeklinde takip eden firmamız sağlık sektöründe önemli bir yer tutmaktadır. Protez Ortez, Ayak sağlığı ürünleri, Skolyoz Korseleri ve birçok ürün grubu ile hizmetinizdeyiz.

İletişim

19 Mayıs Mah. Öğretmen Haşim Çeken Cad. İpek Ap. No: 7/2 Şişli Fulya İstanbul Türkiye

info@dengeortopedi.com.tr

0212 213 83 43

0545 942 07 17

Fax: 0212 213 83 45

Çalışma Saatleri
Pazartesi – Cuma 09:00 – 19:00
Cumartesi 09:00 – 16:00

Copyright © 2018 Denge Ortopedi'nin Resmi Web Sitesidir. | Profesyonel Web Tasarım

Call Now Button