19 Mayıs Mahallesi Şişli FulyaÖğretmen Haşim Çeken Cad. No: 7/2 +90 212 213 83 43info@dengeortopedi.com.tr


Össur Unity Dizliksiz Vakum

Össur Unity Dizliksiz Vakum

Össur Unity Dizliksiz Vakum; En kaliteli markaları en uygun fiyatlarla size ulaştırmak için uğraşmaktayız. Günün her saati ulaşabileceğiniz uzman ekibimizle, elimizden geldiğince sorunlarınıza yardımcı olmaya çalışmaktayız. Fiyat listesi ve sormak istedikleriniz için ister 0212 213 83 43 numaralı telefondan veya bize buradan iletişim adresinden tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Össur Unity Dizliksiz Vakum

Össur Unity Dizliksiz Vakum; Unity, dizlik hissi ve kısıtlamaları olmaksızın vakumlu süspansiyonun güvenliğini ve bağımsızlığını sunar. Össur’un bu gelişmiş sistemi, hacim dalgalanmalarını etkili bir şekilde çözer ve Flex-Foot teknolojisi ile tamamen uyumludur. Unity, yumuşak doku hacminin stabilize edilmesine ve sonuç olarak daha etkin bir süspansiyonun sürdürülmesine yardımcı olan distal vakum oluşturma kapasitesi ile benzersizdir.

Össur Unity Dizliksiz Vakum Özellikleri

 

  • Etkili hacim dengeleme
  • Bağımsız pompa ile risksiz şok fonksiyonu
  • Topuk Yüksekliği Ayarlanabilme
  • Basit tasarım ile hızlı ve kolay bırakılan ve oluşan vakum
  • Dizlik gerektirmeyen daha yüksek kullanıcı toleransı ve hareket kabiliyeti.

Össur Unity Dizliksiz Vakum

1. Çerçeve ve Destek Ucu

 

  • Destek ucu ayağa bağlanırken (proksimal olarak) çerçeve topuk desteğine oturur. Bu iki parça, ayağın orta kısmına yakın çakıştıkları noktada birbirine sabitlenir. Çerçeve ve destek ucu, ağırlığın protez ayağın topuk kısmına verilmesi halinde çerçevenin yukarı, destek ucunun da aşağı doğru hareket edebileceği bir şekilde tasarlanmıştır, bu şekilde aralarındaki membran çekilir ve genişler. Etkili hacim dengeleme
2. Tek yönlü vanalar

 

  • Hava her adımda soketten etkin bir şekilde dışarı atılırken, tek yönlü vanalar sayesinde havanın sokete geri girmemesi sağlanır
3. Topuk desteği

 

  • Topuk desteği Unity’nin üst ucu için emniyet desteği ve yüksek yüklerde topuk yer değiştirmeleri için tampon (durdurma) olarak davranır.
4. Membran

 

  • Membran pompa mekanizması iki ucun arasında bulunur. Membran genişlediğinde, hava etkin bir şekilde soketten çıkar.

DENGE ORTOPEDİ

Denge Ortopedi Protez ve Ortez yapım, uygulama ve Ayak Sağlığı merkezidir. Sağlık alanındaki çağın gereksinimleri şeklinde takip eden firmamız sağlık sektöründe önemli bir yer tutmaktadır. Protez Ortez, Ayak sağlığı ürünleri, Skolyoz Korseleri ve birçok ürün grubu ile hizmetinizdeyiz.

İletişim

19 Mayıs Mah. Öğretmen Haşim Çeken Cad. İpek Ap. No: 7/2 Şişli Fulya İstanbul Türkiye

info@dengeortopedi.com.tr

0212 213 83 43

0545 942 07 17

Fax: 0212 213 83 45

Çalışma Saatleri
Pazartesi – Cuma 09:00 – 19:00
Cumartesi 09:00 – 16:00

Copyright © 2018 Denge Ortopedi'nin Resmi Web Sitesidir. | Profesyonel Web Tasarım

Call Now Button