19 Mayıs Mahallesi Şişli FulyaÖğretmen Haşim Çeken Cad. No: 7/2 +90 212 213 83 43info@dengeortopedi.com.tr

Karbon Uzun Yürüme CihazıKarbon Uzun Yürüme Cihazı


Karbon Uzun Yürüme Cihazı

Karbon uzun yürüme cihazı; hastaya özel üretimdir ve prova gerektirir. İşlevini yerine getirmeyen ya da şekil bozukluğu olan bacağı, anatomik pozisyonda tutmak, düzeltmek ya da yükten arındırmak için kullanılan diz üstünden başlayıp ayağı da içine alan orteze karbon uzun yürüme cihazı denilir. Konjenital, Cerabral, Parapleji, Palsy, anomiler, siyatik yaralanmalar ve polio sekeli hastalarda alt ekstremitelerin desteklenmesi amacı ile yapılan yürümeye yardımcı ortezdir. Karbon uzun yürüme cihazının diğer adı karbon uzun yürüme ortezidir.

Karbon Uzun Yürüme Cihazı Fiyatları

Karbon uzun yürüme cihazı hastaya özel Denge Ortopedi üretimidir. Hasta ile provayı gerektirir. Karbon uzun yürüme cihaz fiyatları ortez çalışmasına göre farklılık gösterir. Denge Ortopedi +90212 213 83 43 numaralı telefonundan bilgi alabilir ya da iletişim tıklayarak formu doldurabilirsiniz.

Uzun Yürüme Cihazı

Şekil bozukluğu olan, herhangi bir sebeple işlevini yerine getiremeyen bacağı anatomik pozisyonda tutmak, yükten kaldırmak sureti ile düzeltmek için kullanılan diz üstünden başlayıp, ayağı da içine alan ortezdir. Konjenital anomalilerde, medulla spinalis yaralanmalarında, bilateral, unilateral, poliomyelit hastalarında kullanılır.


READ MORE

Uzun Yürüme Cihazları

Çok daha hafif, dayanıklı, konforlu tasarıma ve bu tasarım itibari ile dizlik gerektirmeyen ön destekli yapıya sahiptirler. Uzun yürüme cihazları daha geniş destek yüzeyi ile bacağa binen ağırlığın dağıtılması sağlar. Uzun yürüme ortezi kolay giyilip kolay çıkarılır. Uzun yürüme cihazı modelleri kişiye özeldir ve prova gerektirir.

Karbon Uzun Yürüme Cihazı Özellikleri

  • Çok daha hafif, dayanıklı ve konforlu dizayn
  • Kolay giyilip-çıkarabilme
  • Daha geniş destek yüzeyi sayesinde bacağa binen ağırlığın dağıtılması
  • Tasarımı itibariyle dizlik gerektirmeyen ön destekli yapı

READ MORE

DENGE ORTOPEDİ

Denge Ortopedi Protez ve Ortez yapım, uygulama ve Ayak Sağlığı merkezidir. Sağlık alanındaki çağın gereksinimleri şeklinde takip eden firmamız sağlık sektöründe önemli bir yer tutmaktadır. Protez Ortez, Ayak sağlığı ürünleri, Skolyoz Korseleri ve birçok ürün grubu ile hizmetinizdeyiz.

İletişim

19 Mayıs Mah. Öğretmen Haşim Çeken Cad. İpek Ap. No: 7/2 Şişli Fulya İstanbul Türkiye

info@dengeortopedi.com.tr

0212 213 83 43

0545 942 07 17

Fax: 0212 213 83 45

Çalışma Saatleri
Pazartesi – Cuma 09:00 – 19:00
Cumartesi 09:00 – 16:00

Copyright © 2018 Denge Ortopedi'nin Resmi Web Sitesidir. | Profesyonel Web Tasarım

Call Now Button