19 Mayıs Mahallesi Şişli FulyaÖğretmen Haşim Çeken Cad. No: 7/2 +90 212 213 83 43info@dengeortopedi.com.tr

CPM Cihazı Kiralama

CPM Cihazı Kiralama

18 Mart 2019 by maksimumweb.com0
cpm-cihazi.jpg

CPM Nedir?

CPM (Continuous Passive Motion) cihazı, diz ve kalça eklemleri başta olmak üzere el bileği, dirsek, omuz ve ayak bileği eklemlerinde ameliyat sonrasında pasif olarak hareket sağlayan, dokunun hareket etmesine ve dokularda kan geçişlerine yardımcı olan, bu sayede doku beslenmesinde ve doku iyileşmesinde önemli rol oynayan özel cihazdır. Bununla birlikte normal şartlarda hareketli olması gereken eklem sıvısını da hareketlendirir ve ortaya çıkabilecek komplikasyonların önlenmesine yardımcı olur. Dolayısıyla özellikle ilk dönem fizik tedavi uygulamalarında önemli bir işleve ve fizik tedavi cihazları arasında önemli bir yere sahiptir.

CPM Cihazı Çeşitleri

CPM cihazları; el bileği cpm cihazı, dirsek cpm cihazı, diz cpm cihazı, kalça cpm cihazı, omuz cpm cihazı, ayak bileği cpm cihazı şeklinde ihtiyaç duyulan tedaviye göre çeşitlilik arz edebilmektedir.

CPM Cihazı Kiralama

CPM cihazı hastanede ya da evde kullanılabilen cihazlardır. Hastalar uzman hekim tavsiyeleri doğrultusunda, taburcu olduktan sonraki iyileşme sürecinde cpm cihazlarını kullanabilirler. Denge ortopedi olarak ihtiyacınıza uygun cpm cihazı kiralama hizmetini profesyonel olarak sunuyoruz. CPM cihazı kiralama işlemleri için bizimle iletişime geçebilir, CMP cihazı çeşitleri ve kullanımı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


DENGE ORTOPEDİ

Denge Ortopedi Protez ve Ortez yapım, uygulama ve Ayak Sağlığı merkezidir. Sağlık alanındaki çağın gereksinimleri şeklinde takip eden firmamız sağlık sektöründe önemli bir yer tutmaktadır. Protez Ortez, Ayak sağlığı ürünleri, Skolyoz Korseleri ve birçok ürün grubu ile hizmetinizdeyiz.

İletişim

19 Mayıs Mah. Öğretmen Haşim Çeken Cad. İpek Ap. No: 7/2 Şişli Fulya İstanbul Türkiye

info@dengeortopedi.com.tr

0212 213 83 43

0545 942 07 17

Fax: 0212 213 83 45

Çalışma Saatleri
Pazartesi – Cuma 09:00 – 19:00
Cumartesi 09:00 – 16:00

Copyright © 2018 Denge Ortopedi'nin Resmi Web Sitesidir. | Profesyonel Web Tasarım

Call Now Button